KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976292
nr 1497 6292
Gustav Alexanderson, Signerad, Plywoodfabriken i Ljusne. Olja på duk, 81x100, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:50:58
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr